אורגזמה מקצועית…

במהלך התקופה האחרונה יצא לי לטפל בשלושה מטופלים שהגיעו עם תפיסות חזקה בגוף, לא סתם שריר תפוס, אלא שריר שבגללו לא מצליחים לזוז או להתנהל כרגיל, אנשים שקמו בבוקר בצורת סימן שאלה או לא יכולים להזיז את הצוואר לצד מסויים.

אז הוצאתי אותה, אחרי שהיא שכבה בקופסה במשך יותר מידי זמן, חיכתה בסבלנות לרגע המתאים, לא הציקה, לא דיברה, פשוט ישבה בפינה בסבלנות עד שאפתח אותה שוב… הערכה של הכוסות רוח.
אני אוהבת ללכת על ההארד קור, ומשתמשת בכוסות רוח מזכוכית – אלו עם האש, כן, יש סיכוי שהם יתנפצו לרסיסים על הרצפה – כמו שקרה עם אחת בזמן האחרון אבל ככה אני אוהבת- לשחק באש.

ואז זה מתחיל- אני מתחילה בעיסוי כדי להבין היכן מקור הבעיה ואיפה הכי צריך לטפל, בודקת לאן זה מקרין ואיפה אפשר להקל כבר בעיסוי.
אחרי העיסוי האורגזמה המקצועית שלי מתחילה… אני מניחה את הכוסות בדיוק איפה שצריך ואז כל מה שנשאר לי זה להתענג על המראה… איך העור נשאב פנימה לתוך הכוס רוח, לאט לאט יש שאיבה והוא עולה ומתנפח, לאט לאט הוא משנה צבע (ואני יחד איתו)  בהתחלה אדמדם- אדום- יותר אדום- סגול ואני מסתכלת בהיפנוט על התהליך ומחייכת לעצמי.
כשניסיתי להסביר את זה לאחד המטופלים שלי – כמה זה יפה מבחינתי, כמה זה מושך, איך אני לא יכולה להוריד את העיניים- כמעט מעריצה את כל התהליך. הוא אמר לי "קוראים לזה אורגזמה מקצועית!"


אז כן אני יודעת שזה נשמע אולי קצת מטורף לכם, אולי אני נשמעת קצת לא בסדר, אולי זה נשמע לכם דוחה לגמרי אבל הסיפוק שאני מקבלת מלראות את זה ולדעת ש-פאק איט אני יודעת בדיוק מה לעשות ברגע הנכון ובמצב הנתון והכי הכי חשוב- זה עובד ממש לנגד עיניי.
עכשיו אני יודעת שיש לזה שם, שאני לא מוזרה כמו שחשבתי שאני (בחיי שחשבתי שאני לא בסדר בהתחלה מהעובדה שאני שואבת סיפוק אדיר מזה),זה כמו שאתם תעשו משהו ממש ממש מצויין בעבודה כשאתם יודעים שעשיתם אותו ממש טוב כמו מצגת חשובה או כמו להכין קינוח לגמרי מהראש שיהיה הצלחה מסחררת או כמו מנתח שהציל למטופל את הרגל…

עכשיו אני יכולה לחייך בלי להתבייש ולומר שאני חווה אורגזמה מקצועית וזה אחד הדברים המספקים שיש!

השארת תגובה