עיסוי ספורטאים ולעוסקים בפעילות מאומצת

עיסוי ספורטאיםשרירים תפוסים וספורט

טריאתלון, שחייה, רכיבה או ריצה, לא משנה באיזה ספורט אתה עוסק, או באיזה ספורט את מתמקצעת, אם אתם עוסקים בו יותר משלוש פעמים בשבוע אני בטוחה שהשרירים שלכם נתפסו יותר מפעם אחת.

עיסוי ספורטאים הוא פתרון מצוין עבורך.

שרירים נתפסים מכיוון שהעומס על השרירים גדול יותר מזמן ההתאוששות שהם צריכים. שרירים תפוסים חוסמים את זרימת החמצן והמזון מלהגיע ממחזור הדם, דבר אשר עשוי לגרום לדלקות.
ישנם הסוברים כי אחת מהסיבות לכאבי שרירים הינה חומצת חלב אשר מופרשת לשרירים בזמן פעילות עצימה, חומצת חלב היא בעצם סוג של תוצר לוואי שהגוף מייצר בזמן חילוף חומרים. חומצת חלב יכולה להיווצר רק בעת פעילות עצימה כאשר חמצן לא מגיע בכמות מספקת לשרירים ואז פינוי חומצת החלב הוא יותר איטי מקצב הייצור שלה. מכיוון שכך, הצטברות של חומצת חלב קורית כאשר אין אספקת דם מספקת לתאים של השרירים. לפיכך, החומצה גורמת לכאבים רק במהלך האימון ולא לאחריו, מכיוון שהיא מתפנה מהגוף כמה דקות לאחר סיום האימון.

עיסוי ספורטאים

טכניקות של עיסוי ספורטאים תלויות בצרכיו של הספורטאי, ולכן כוללות מגוון של שיטות, החל משילוב של עיסוי שבדי ועיסוי רקמות עמוק, מניפולציות, מתיחות והנעת מפרקים ובשעת הצורך גם טיפול בכוסות רוח או קינזיוטייפינג.
סוגי ספורט שונים מפעילים קבוצות שונות של שרירים ובאופנים שונים. המעסה חייב למקד את עצמו לטיפול הנכון לאחר שזיהה את הבעיה הנובעת מסוג הספורט של המטופל.
עיסוי ספורטאים הינו טיפול בעיסוי רקמות ושריר, שנועד למנוע פציעות מחד ולאושש את הגוף לאחר פעילות מאידך.

אני מזמינה אותך לטפל בעצמך, כי הגוף זה המכונה שלך ורצוי לתחזק אותה!